“Blask bitewnej chwały!” Jan Pietrzak i przyjaciele

Fundacja Integracja JP II z siedzibą w Łodzi, al. marsz. Śmigłego Rydza 24/26 oraz Towarzystwo Patriotyczne -Fundacja Jana Pietrzaka organizuje koncert pn. “Blask bitewnej chwały!”, który odbędzie się w dniu 27 czerwca od godz.18.30 w kościele św. Anny w Łodzi, al. marsz Śmigłego Rydza 24/26

W tym wyjątkowym wydarzeniu wystąpi Jan Pietrzak z przyjaciółmi (Dominika Świątek, Piotr Rafałko). Nastrojowy wieczór patriotyczny połączy historię i współczesność. To program o polskich zwycięstwach, bohaterach i niezwykłych losach naszych rodaków. Repertuar niosący optymizm, nadzieję, wiarę w przyszłość i olbrzymią dawkę budującej energii.

Patronat Honorowy nad koncertem objął Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu Prof. dr hab. Piotr Gliński.

Goście usłyszą piosenki minionego stulecia w wykonaniu zaproszonych artystów, wzbogacone komentarzami Jana Pietrzaka dotyczącymi spraw aktualnych.

Solistom towarzyszyć będzie Kapela spod Egidy w składzie: Mariusz Dubrawski, Tomasz Bielski, Jerzy Czekalla, Wojciech Ruciński.

Koncert realizowany jest w ramach programu “Zwycięskie bitwy”, przygotowanego przy współpracy z Narodowym Centrum Kultury i współfinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Plakat